WebJET Cloud - wjc-new1
B-skupina: Austrália - Holandsko 1:1 po I. polčase foto : SITA/AP

B-skupina: Austrália - Holandsko 1:1 po I. polčase

Austrália - Holandsko 1:1 po I. polčase

PORTO ALEGRE 18. júna (SITA) - Stav stredajšieho stretnutia medzi Holandskom a Austráliou v základnej B-skupine na XX. majstrovstvách sveta v brazílskom meste Porto Alegre je po I. polčase nerozhodný 1:1 . Úvodný gól na Estádio Beira-Rio strelil v 20. min holandský kanonier Arjen Robben, ktorý sa presadil po úniku z polovice ihriska. Radosť "Oranjes" z priebežného náskoku netrvala dlho, už o minútu neskôr vyrovnal exportným volejom ľavačkou útočník Tim Cahill.

B-skupina:
Góly: 21. T. Cahill - 20. Robben, ŽK: 43. Cahill (Austrália), rozhodujú: Haimoudi - Etchiali (obaja Alž.), Achik (Mar.)

Zostavy:
Austrália: M. Ryan - McGowan, A. Wilkinson, Špiranovič, J. Davidson - Jedinak, M. McKay - Leckie, Bresciano, Oar - T. Cahill
Holandsko: Cillessen - Janmaat, S. de Vrij, Vlaar, Martins Indi (45.+ Depay), Blind - J. de Guzmán, Sneijder, N. de Jong - Van Persie, Robben

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.