Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Bento kritizuje skorý čas zápasu: "Nie je to zdravé" foto : SITA/AP

Bento kritizuje skorý čas zápasu: "Nie je to zdravé"

Portugalsko nastúpi proti Ghane v Brasílii už o 13.00 h miestneho času

BRASILIA 26. júna (SITA, AP) - Trénerovi portugalskej futbalovej reprezentácie Paulovi Bentovi sa nepáči skorý čas stretnutia jeho zverencov v G-skupine majstrovstiev sveta v Brazílii proti Ghane. Súboj sa v Brasílii začne vo štvrtok už o 13.00 h miestneho času (18.00 SELČ). V rovnakom čase hrali Portugalci už proti Nemecku a výsledkom bol štvorgólový debakel.
"Okolo poludnia sa neodporúča ísť ani na pláž. My však hodinu po poludní máme hrať futbal. Ako je to možné? Z lekárskeho hľadiska to nie je zdravé, keďže slnko silno páli," tvrdil na predzápasovej tlačovej besede Bento, ktorý s tímom bude bojovať o zotrvanie na šampionáte. Na postup do osemfinále potrebuje Portugalsko vysokú výhru nad Ghanou a pomoc Nemecka, ktoré nesmie pustiť ani bod USA.


pp;mj

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom