Menu

WebJET Cloud - wjc-new1
Dobré výkony Rodrígueza na MS sa skončili, tvrdí Neymar foto : SITA/AP

Dobré výkony Rodrígueza na MS sa skončili, tvrdí Neymar

"Neviem, či je James lepší ako ja, ale verím, že Brazília ho zastaví a zatieni," vyhlásil Neymar

FORTALEZA 3. júla (SITA) - Kolumbijského špílmachra Jamesa Rodrígueza množstvo futbalových fanúšikov považuje za najlepšieho hráča doterajšieho priebehu MS v Brazílii. Domáca hviezda Neymar si myslí, že Kolumbijčan s číslom 10 na drese to najlepšie už na turnaji predviedol a väčší herný progres už "James ukazuje, že má mimoriadny talent. Má len 22 rokov, ale trochu mu chýbajú skúsenosti. Napriek tomu dokáže vziať na svoje plecia veľké bremeno zodpovednosti. Pri všetkej úcte si myslím, že jeho dobré výkony na MS sa už skončili. Neviem, či je James lepší ako ja, ale verím, že Brazília ho zastaví a zatieni. Určite tak nemôžem učiniť sám, ale s podporou mojich spoluhráčov," vyhlásil hráč FC Barcelona pred piatkovým štvrťfinálovým zápasom proti Kolumbii na adresu kľúčového hráča súpera. James Rodríguez je aktuálne s piatimi gólmi najlepším strelcom šampionátu. Informoval o tom portál sportowefakty.pl.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom