WebJET Cloud - wjc-new1
F-skupina - Argentína - Irán 0:0 po I. polčase foto : SITA/AP

F-skupina - Argentína - Irán 0:0 po I. polčase

Argentína - Irán 0:0 po I. polčase

BELO HORIZONTE 21. júna (SITA) - Po prvom polčase sobotňajšieho zápasu F-skupiny na XX. majstrovstvách sveta v Brazílii je stav stretnutia Argentína - Irán na Estadio Mineriao v Belo Horizonte nerozhodný 0:0. Favorit z Južnej Ameriky sa pomaly rozbiehal, no mal územnú prevahu. Najväčšiu šancu v úvodnej 45-minútovke spálil v 42. min iránsky obranca Hosseini.

F-skupina:

Bez kariet, rozhodujú: Mazič - Ristič, Djurdjevič (všetci Srb.)

Zostavy:

Argentína: S. Romero - Zabaleta, F. Fernández, Garay, Rojo - Mascherano - Gago, Á. di María - Messi, Higuaín, Agüero
Irán: A. Haghighi - Hosseini, Sadeghi, Montazeri, Pooladi - Teymourian, Nekounam - Dejagah, Shojaei, Hajsafi - Ghoochannejhad

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.