Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Klose sa po finále rozhodne o budúcnosti foto : SITA/AP

Klose sa po finále rozhodne o budúcnosti

Miroslav Klose zvažuje pokračovanie v nemeckej reprezentácii

RIO DE JANEIRO 11. júla (SITA) - Nemecký futbalista Miroslav Klose, ktorý je najlepším strelcom histórie svetových šampionátov, rozmýšľa o svojej reprezentačnej budúcnosti. Definitívne sa 36-ročný útočník rozhodne až po nedeľňajšom finále majstrovstiev sveta, v ktorom jeho tím nastúpi na Maracane v Riu de Janeiro proti Argentíne.

"Ešte netuším, či budem pokračovať v reprezentácii. V poslednom čase som si viackrát hovoril, že by som to ešte potiahol. Ako dlho, to netuším. Po finále padne spontánne rozhodnutie," vyhlásil Klose, ktorý je už na štvrtom svetovom šampionáte. V roku 2002 bol vo finále proti Brazílii (0:2), v rokoch 2006 a 2010 vždy získal bronzové medaily. "Pamätám si, že prehra vo finále veľmi bolí. Tie pocity sú potom veľmi zlé. Som presvedčený, že tentoraz to zvládneme," myslí si zakončovateľ Lazia Rím, ktorý sa na brazílskom šampionáte zatiaľ presadil dvakrát.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom