Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Merkelová verí v triumf Nemecka foto : SITA/AP

Merkelová verí v triumf Nemecka

Angela Merkelová (nemecká kancelárka pred finále MS vo futbale Nemecko - Argentína): "Určite to nebude jednoduché, aj keď si už všetci myslia, že po výhre 7:1 nad Brazíliou je to takmer isté"

BERLÍN 12. júla (SITA, AP) - Nemecká kancelárka Angela Merkelová verí vo víťazstvo "Nationalelf" nad Argentínou v nedeľňajšom finále majstrovstiev sveta v Brazílii. "Určite to nebude jednoduché, aj keď si už všetci myslia, že po výhre 7:1 nad Brazíliou v semifinále je to takmer isté. Musíme opäť držať palce nášmu tímu," povedala Merkelová pre televíziu ZDF, pričom sa neodvážila tipovať výsledok stretnutia. "Každé finále je náročné a ťažko predvídateľné," upozornila 59-ročná politička. Spolu s Merkelovou pocestuje na finálový duel MS 2014 aj nemecký prezident Joachim Gauck.

Nemecko nastúpi v rozhodujúcom dueli o prestížnu trofej proti Argentíne v nedeľu 13. júla o 21.00 h SELČ na štadióne Maracana v Riu de Janeiro.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom