Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Müller pokazil nemeckú fintu foto : SITA/AP

Müller pokazil nemeckú fintu

Thomas Müller: "Skoro to vyšlo"

PORTO SEGURO 2. júla (SITA, AP) - Thomas Müller strelil na futbalových majstrovstvách sveta v Brazílii už štyri góly, ale svojou neohrabanosťou sa postaral aj o jeden z najúsmevnejších momentov šampionátu. V závere riadneho hracieho času osemfinálového zápasu s Alžírskom rozohrávalo Nemecko priamy kop, Bastian Schweinsteiger loptu preskočil a po ňom mal to isté urobiť aj Müller, ale potkol sa a ponad loptu prešiel po štyroch. "Neštandardnú" situáciu napokon zahral Tony Kroos, na jej konci mal byť práve Müller zabehnutý za alžírsky múr, ale exekútor sa tiež nevyznamenal a so zbabranou akciou si Afričania poradili.

Video

"Skoro to vyšlo," nestratil zmysel pre humor Müller, podľa ktorého išlo o nacvičený signál. "Uznávam, že v tomto prevedení vyzeral príšerne," dodal Kroos. Šancu na reparát dostanú Nemci v piatkovom štvrťfinále proti Francúzom.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom