Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Neymar zlomil srdce prezidentke foto : SITA/AP

Neymar zlomil srdce prezidentke

Brazílska prezidentka Dilma Rousseffová napísala list zranenému Neymarovi

RIO DE JANEIRO 6. júla (SITA) - Nie veľa športovcov sa môže pochváliť osobným listom od prezidenta krajiny. Futbalista Neymar, ktorý pre zlomeninu stavca zo záveru štvrťfinále proti Kolumbii (2:1) prišiel o aktívnu účasť v zostávajúcom priebehu majstrovstiev sveta, dostal srdcervúci list od brazílskej prezidentky Dilmy Rousseffovej.

"Zlomilo mi to srdce takisto ako každému Brazílčanovi pri pohľade na bolesť vo vašej tvári na trávniku štadióna Castelao vo Fortaleze. Zároveň sme však videli obrovskú silu veľkého bojovníka, ktorý sa vždy dokáže postaviť na nohy, aj keď je zranený. Viem, tak ako všetci Brazílčania, že sa nikdy nevzdáte a skôr, ako si to niekto dokáže predstaviť, budete späť, aby ste nám spôsobovali radosť v duši a zapísali sa do histórie triumfom. Boh nech vám dá silu a vždy ochraňuje," napísala okrem iného Rousseffová v liste Neymarovi.

Podľa aktuálnych správ by zranenie 22-ročného hviezdneho útočníka mohli byť vážnejšie, ako sa pôvodne predpokladalo. Môže si vyžiadať až trojmesačnú pauzu, pričom Neymar mal údajne aj šťastie v nešťastí, keď len pár centimetrov ho delilo od toho, aby zostal paralyzovaný.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom