Menu

Niceday.sk
Odteraz čakajte lepšiu Nigériu, hlási Mikel foto : SITA/AP

Odteraz čakajte lepšiu Nigériu, hlási Mikel

S Bosnou chcú Afričania bodovať naplno

RIO DE JANEIRO 21. júna (SITA) - Stredopoliar nigérijskej futbalovej reprezentácie John Obi Mikel si myslí, že remíza "Super Eagles" s Iránom (0:0) v úvodnom vystúpení na XX. majstrovstvách sveta v Brazílii nebol až taký zlý rezultát, ako vyhlasujú mnohí kritici.

"Aj takáto remíza na MS je dobrý výsledok, hoci víťazstvo na úvod by bolo lepšie," vyhlásil pre portál nigeriaworld.com hráč londýnskej Chelsea, ktorý si myslí, že najväčším problémom pre Nigériu bola príliš defenzívna taktika Iráncov. V dueli proti Bosne a Hercegovine sa podľa neho podobný scenár opakovať nebude. "Bosna a Hercegovina je útočnejšie mužstvo ako Irán. Budú hrať otvorený futbal a myslím si, že vďaka tomu nájdeme voľné priestory, ktoré dokážeme využiť," dodal Mikel, ktorý v sobotu nepripúšťa nijaké zaváhanie.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom