Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Pozor na Robbenovo simulovanie, hovorí tréner Kostariky foto : SITA/AP

Pozor na Robbenovo simulovanie, hovorí tréner Kostariky

Tréner futbalistov Kostariky Jorge Luis Pinto sa obáva, že Holanďan Arjen Robben môže simulovať aj vo štvrťfinálovom zápase

RIO DE JANEIRO 4. júla (SITA) - Tréner futbalistov Kostariky Jorge Luis Pinto sa pred štvrťfinálovým súbojom majstrovstiev sveta Holandsko - Kostarika (hrá sa v sobotu 5. júla o 22.00 h SELČ v Salvadore) zameral na hviezdneho stredopoliara Arjena Robbena a jeho simulovanie. Holandský krídelník priznal, že bol obvinený z "filmovania" pri víťazstve v osemfinále nad Mexikom (1:0) a tréner "Ticos" sa obáva, že rýchlonohý záložník Bayernu Mníchov môže niečo podobné zopakovať.
"Je jedným z troch alebo štyroch najlepších futbalistov sveta. Analyzoval som ho a ako hráč je perfektný," pochválil kľúčovú postavu "Oranjes" šéf kostarickej lavičky. "Avšak musíme povedať, že na svetovom šampionáte bolo zopár chýb a obávame sa, že Robben môže opäť simulovať, čo sám priznal. Verím, že všetci kompetentní budú veľmi pozorní. Mohlo by to mať veľký vplyv na konečný výsledok," povedal tréner Pinto, ktorý už doviedol svoj tím nevídane ďaleko.
Informácie priniesol portál goal.com


mg;ds

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom