Menu

WebJET Cloud - wjc-new2
Tajnostkár Eto´o s rozhodnutím až v deň zápasu foto : SITA/AP

Tajnostkár Eto´o s rozhodnutím až v deň zápasu

Štart kamerunskej hviezdy proti Chorvátsku je stále otázny

MANAUS 18. apríla (SITA, AP) - Hviezda kamerunskej futbalovej reprezentácie Samuel Eto´o počká do stredajšieho rána s rozhodnutím, či bude schopný nastúpiť na dôležitý zápas A-skupiny MS proti Chorvátsku. Tridsaťtriročný útočník v utorok vyhlásil, že urobí všetko, aby mohol pomôcť svojim spoluhráčom.

"Nemôžem vám dať zatiaľ uspokojivú odpoveď, hoci by som to už mal vedieť. Aj keby som to však vedel, tak by som vám to nepovedal. Pracujem s fyzioterapeutom, nemáme veľa času. Lekár mi povedal, že by som potreboval desaťdňovú pauzu. Samozrejme, nemôžem mať takú dlhú prestávku, keď na svetovom šampionáte hráme každý piaty deň," uviedol Eto´o, ktorý na predzápasovom tréningu sedel na lavičke a ľadoval si pravé koleno. "Nemôžeme robiť zázraky. Ak nie je fit, tak nie je," vyhlásil kouč kamerunských levov Volker Finke.

Zdroj: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené.
SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.

Komentáre

Vytvorte si webstránku zadarmo - WebJET Cloud InterWay - Vývoj aplikácií, integrácia systémov, IT riešenia a technológie Niceday.sk - Slnečné okuliare s online katalógom